ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14172 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Další dlouhé album Fiony Apple

0 Redakce 4.4.2012

Americká zpěvačka a skladatelka Fiona Apple zveřejnila tracklist svého čtvrtého studiového alba. To bude zajímavé už jenom svým neobyčejně dlouhým názvem. Kolekce The Idler Wheel Is Wiser Than The Driver Of The Screw, And Whipping Cords Will Serve You More Than Ropes Will Ever Do vyjde v červnu a nabídne deset písní.

Jde o první zpěvaččino album po sedmi letech od nahrávky Extraordinary Machine (2005). Fiona Apple z něho již veřejně představila skladby Every Single Night a Anything We Want.

Bez zajímavosti není, že jde o již druhý velmi dlouhý název alba této vokalistky. V roce 1999 vydala kolekci When The Pawn Hits The Conflicts He Thinks Like A King. What He Knows Throws The Blows When He Goes To The Fight. And He'll Win The Whole Thing 'Fore He Enters The Ring. There’s No Body To Batter When Your Mind Is Your Might. So When You Go Solo, You Hold Your Own Hand. And Remember That Depth Is The Greatest Of Heights. And If You Know Where You Stand, Then You Know Where To Land. And If You Fall It Won't Matter, Cause You'll Know That You’re Right, za kterou byla v roce 2007 zapsána do Guinessovy knihy rekordů v rubrice „nejdelší název alba“.

Na kontě má i Billboard Video Music Award a dvě MTV Music Video Music Awards. V roce 1997 ji magazín Rolling Stone vyhlásil interpretkou roku.

JŠp