ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29432 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cocotte Minute zahájí turné, na němž představí i svou budoucnost

0 jsk 30.10.2017

Cocotte Minute je pražská rocková kapela, který vyrazí ve středu 1. listopadu na turné, na kterém se symbolicky rozloučí se svou dosud posledním albem !Rituál, kmen a srdce a kmen!. Při té příležitosti nechá fanoušky nahlédnout do své hudební budoucnosti. Na šňůře nicméně zazní celé album.

Nebudou samozřejmě chybět ani všechny zásadní hity, speciálně kvůli tomuto turné do setlistu zařazené rarity z minulosti a dvě zbrusu nové skladby, které kapela v září nahraje ve Vídni pod taktovkou Mika Wolffa, kytaristy rakouských Kontrust.

„Na Rituál naposled! Tour odehrajeme nejdelší koncertní set v naší historii. Chceme jím poděkovat všem našim příznivcům a oslavit s nimi dva roky naprosto fenomenální jízdy, kterou nám Rituál připravil. Odehráli jsme s ním osmdesát koncertů, na které zavítalo na 38 tisíc lidí. Zveřejnili jsme z něj deset videoklipů, které celkově zhlédlo na 850 tisíc uživatelů YouTube. Absolvolali jsme s ním samostatné i bujaré turné s Hentai Corporation a Prago Union, na které nikdy nezapomeneme,“ hodnotí poslední dva roky frontman kapely Zeller.

„Nastal čas se posunout dál. Proto za chvíli odjíždíme do Rakouska natočit nové skladby, jejichž premiéra bude součástí nadcházejícího turné.“

Rituál naposled! Tour
1.11. Praha – Lucerna Music Bar
2.11. Brno – Eleven
3.11. Nový Jičín – Drago
4.11. Jablunkov – Rockcafé Southrock
10.11. Krumlov – Fabrička
11.11. Jihlava – Soul
1.12. Děčín – Garage
2.12. Nitra – Nájomná Jednotka
8.12. Chrudim – R-klub
9.12. Kutná Hora – Česká 1