ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26259 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chinaski natočili klip s Petrem Čtvrtníčkem a utržili při něm spoustu ran

0 jsk 8.8.2017

Kapela Chinaski představila nový videoklip. Je k písničce Venku je na nule a v hlavní roli se v něm představuje herec Petr Čtvrtníček. Jako znuděný milionář si pozve kapelu, aby ho rozptýlila. Nakonec dojde na dortovou bitvu, paintball, rozmlácené nástroje i opravdové modřiny.

Venku je na nule je písnička z aktuálního alba kapely Chinaski Není nám do pláče. Vznikala během takzvaného songwritingu v londýnských Dean Street Studios s producentem Alexem Daviesem. Přestože je náladou spíše vážná, klip je pravým opakem.

„Vybíralo se ze tří scénářů, které byly temné a vážné, stejně jako na nás působila skladba. Pak ale kapela přišla s tím, že by námět mohl být veselý a nakonec zpěvák Michal Malátný na schůzce navrhl, že by ho bavilo, kdyby po nich bohatý chlápek střílel paintballem. Tak jsme sedli, vypracovali nový scénář a zjistili, že to té písničce sluší,“ popisuje režisér klipu Martin Linhart.

Natáčení trvalo dvanáct hodin a kapela během něj snášela nejrůznější příkoří, včetně schytávání paintballových ran, které po sobě zanechává slušné modřiny. „Došlo i na krvavý šrám. Muzikanti byli skvělí, vůbec si nestěžovali a šli do toho naplno. Mají můj respekt,“ popisuje Linhart

Chinaski – Venku je na nule

Tagy: , ,