ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27567 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chick Corea už svůj koncert téměř vyprodal

0 Redakce 20.2.2013

Pro velký zájem o koncert legendárního amerického jazzmana Chicka Corey, který se uskuteční již 10. března v brněnském Bobycentru v rámci zahájení festivalu Jazzfest Brno, přidávají pořadatelé do prodeje limitovanou edici vstupenek na stání v ceně 390 Kč. V současné době zbývá pouze několik posledních desítek vstupenek k sezení ve druhé kategorii za 1190 Kč, první kategorii za 1490 Kč a VIP kategorii za 2490 Kč.

Hlavní hvězda letošního mezinárodního festivalu – dvacetinásobný držitel ceny Grammy Chick Corea – přijede se zbrusu novou formací The Vigil. Do kapely přizval fantastické instrumentalisty, na bicí hraje Marcus Gilmore, jehož znají čeští fanoušci z kapel Vijaye Iyera či Stevea Colemana, na baskytaru Hadrien Feraud, který vedle Chicka Corei spolupracuje třeba s Johnem McLaughlinem, na saxofon další Coreův oblíbenec Tim Garland a na kytaru nový objev z Los Angeles, Charles Altura.

Chick Corea byl nejúspěšnějším jazzmanem na nedávném vyhlašování cen Grammy, kde získal hned dva zlaté gramofonky a zaokrouhlil dosavadní sbírku ocenění na dvacet.