ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16299 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Celtic Woman přidávají koncert

0 jsk 30.7.2019

Listopadový koncert Celtic Woman je zcela vyprodaný a irská kapela se proto rozhodla přidat v Praze ještě jeden koncert a to dne 8. listopadu.

„Jsme nadšení z toho, jak fanoušci zareagovali na českou premiéru koncertu Celtic Woman v Praze. Vstupenky jsou čtyři měsíce před samotným koncertem vyprodány. Je vidět, že keltská hudba má u nás hodně příznivců. A proto jsme velmi rádi, že se nám s managementem Celtic Woman podařilo dohodnout ještě jeden koncert, a to hned následující den, tedy 8. listopadu opět v Kongresovém centru Praha,“ oznámila Květa Havelková z pořádající agentury JVS group.

Celtic Woman jsou populární po celém světě a jejich desku Destiny ocenili také kritici nominací na prestižní cenu Grammy. Tři andělské hlasy zpěvaček Mairéad Carlin, Éadha McMahon a Megan Walsh doplňuje temperamentní houslistka Tara McNeill, zpěváci a tanečníci. Keltské melodie spolu s nimi hraje celá kapela s dalšími hudebníky, mezi kterými nechybí dudáci, perkuse, kytara, piano, ale také tradiční keltské píšťaly a harfa. Při této jedinečné show plné nádherné hudby a tance jsou využívány i speciální efekty jako ohně a projekce, aby dotvořily středověkou atmosféru, která k této hudbě neodmyslitelně patří.

České diváky tedy čeká neopakovatelná show, a to hned na dvou koncertech, které proběhnou 7. a 8. listopadu v Kongresovém centru Praha.