ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4889 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cartonnage natočili hymnu pro lyžaře

0 Redakce 22.1.2013

Harrachovskou arénu při Světovém poháru v letech na lyžích rozezní hudba Cartonnage. Zbrusu nová skladba, kterou skupina u této příležitosti složila, dostala název Winter Song a před pár dny se dočkala i svého videoztvárnění.

Vedle Vandy Choco a Armina Effenberga, kteří v bizarně-komickém příběhu ztvárnili ústřední dvojici, se v epizodní roli v klipu objeví i  herec Lukáš Pavlásek nebo naše skokanská reprezantace.

„Celý klip je zasazený do konce 70. let minulého století. Dvě figuríny z výlohy si udělají výlet na Ještěd, kde ve finále uspořádají pořádnou párty. Máme rádi nadsázku a humor a v tomto klipu jsme si všeho náležitě dopřáli,“ dodávají Cartonnage.

Stejně jako v případě klipu k remaku Já už to vím se režie Winter Songu ujal Dan Svátek. Za kamerou stál Jakub Šimůnek a o kostýmy se postaral Josef Čechota.

Ústřední melodie z Winter Songu a stejnojmenný videoklip budou provázet návštěvníky Světového poháru po celou dobu jeho konání od 1. do 3.února a Cartonnage hned v prvním dni tuto událost navíc podpoří i hodinovým koncertním vystoupením.