ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18389 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Bruce Springsteen připravil desku inspirovanou šedesátkami a sedmdesátkami

0 jsk 29.4.2019

Americký zpěvák Bruce Springsteen vydá po pěti letech nové album s názvem Western Stars. Novinka se dostane na trh 14. června. Muzikant aktuálně představil první singl z ní, skladbu Hello Sunshine doprovázenou lyric videem. Studiová deska nabídne třináct skladeb.

Podle tiskové zprávy jsou písně na albu Western Stars inspirované popovými nahrávkami z konce šedesátých a počátku sedmdesátých let z jižní Kalifornie. „Album je návratem k mým sólovým nahrávkám s rozsáhlými filmovými orchestrálními úpravami. Je to klenotnice melodií,“ tvrdí Springsteen.

Kolekce Western Stars zahrnuje širokou škálu amerických témat, od dálnic po pouště, od izolace ke komunitě, ale hlavně se zaměřuje na stálost domova a naděje. Všechny písně na album napsal sám Bruce Springsteen.

Na produkci se podílel hudebník společně s Ronem Aniellem. Ruku k dílu přiložili i Jon Brion, Patti Scialfa, která přispěla vokály do čtyř skladeb, David Sancious, Charlie Giordano nebo Soozie Tyrell. Aranžmá obohatila více než dvacítka dalších muzikantů.

Bruce Springsteen – Hello Sunshine