ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5359 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Björk ze zdravotních důvodů nevystoupí na Colours Of Ostrava

0 Redakce 11.5.2012

Islandská zpěvačka Björk oznámila, že ruší několik koncertů svého nadcházejícího evropského turné. Týká se to bohužel i festivalu Colours Of Ostrava, na kterém měla být jednou z hlavních hvězd. Důvody jsou ryze zdravotní. Zpěvačka má problémy s hlasivkami a lékaři jí doporučili klid.

Je nám to hrozně líto a oznamujeme to s těžkým srdcem, ale bohužel je to tak. Do poslední chvíle jsme se snažili, abychom nebyli jedním ze zrušených koncertů. Dle sdělení managementu lékař Björk po závažném zánětu v krku doporučil okamžitý hlasový klid a omezení koncertování, jinak by hrozilo trvalé poškození jejího hlasu,“ říká ředitelka ostravského festivalu Zlata Holušová.

V tuto chvíli hledáme náhradu, i když v tento moment je to velmi složité, protože kapely již mají své turné naplánované. Držte nám palce, je to pro nás těžká chvíle, děkujeme za pochopení této situace a omlouváme se za veškeré těžkosti, které to může přinést našim fanouškům,“ doplňuje Zlata Holušová.
Ze stejného důvodu Björk zrušila koncerty na festivalech Primavera Sound ve Španělsku, Portugalsku, Balaton Sound v Maďarsku nebo část jihoamerického turné.

JŠp