ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29309 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Beyoncé uspěla na BET Award

0 jsk 1.7.2014

Americká zpěvačka Beyoncé získala na předávání BET Awards v Los Angeles tři ocenění. Stala se nejlepší r’n’b/popovou umělkyní, skladbu Drunk In Love, ve které hostuje její manžel Jay-Z, prohlásili za nejlepší spolupráci a zpěvačka také zvítězila v hlasování fanoušků nazvaném Fandemonium Award.

Dvě ceny si odnesl Pharrell Williams, který zvítězil v kategoriích Nejlepší r’n’b/popový umělec a Video roku za klip k písni Happy. Nicki Minaj se stala nejlepší hip-hopovou umělkyní, přičemž triumfovala i v kategorii Nejlepší skupina jako členka projektu Young Money. Dvě ocenění získal August Alsina, jehož vyhlásili za Nejlepšího nováčka a jeho skladba I Luv This Shit s hostujícím Trinidadem Jamesem dostala Viewers’ Choice Award.

Nejlepším hip-hopovým umělcem se stal Drake, Hype Williams dostal cenu pro nejlepšího režiséra videoklipů a Lionel Richie si převzal cenu za celoživotní dílo.

Udělování BET Awards v losangeleském Nokia Theatre moderoval herec a komik Chris Rock. Na ceremoniálu vystoupili například Beyoncé, Jay-Z, Pharrell Williams, Iggy Azalea, Missy Elliot, Drake, John Legend, Nicki Minaj, Lionel Richie, Robin Thicke, Usher nebo Chris Brown.