ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10544 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Beth Hart vystoupí 7. června v Praze

0 jsk 3.6.2022

Beth Hart, jedna z nejlepších současných bluesrockových zpěvaček, držitelka cen Blues Music Awards a nominace na Grammy, vystoupí 7. června v Praze. Naživo v O2 universu představí jak skladby ze zatím posledního únorového alba, na kterém vzdala poctu kapele Led Zeppelin, tak i své klasické balady a písně z předešlé desky War In My Mind. Koncert pořádá v rámci série Prague International Bluenight agentura Liver Music. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketmaster.

Na albu A Tribute To Led Zeppelin, které vyšlo na labelu Provogue/Mascot Label Group, se podíleli producent Rob Cavallo (Green Day, Linkin Park, My Chemical Romance) a zvukový inženýr Doug McKean (Goo Goo Dolls, Adam Lambert). Beth Hart doprovází vedle Cavalleho na kytaru také Tim Pierce (Bruce Springsteen, Tina Turner), na baskytaru Chris Chaney (Rob Zombie, Slash), klávesy Jamie Muhoberac (Bob Dylan, Rolling Stones), bubeník Dorian Crozier (Celine Dion, Miley Cyrus, Joe Cocker) a Matt Laug, který bubnuje ve skladbě Stairway To Heaven (Alanis Morissette, Alice Cooper).

O orchestrální aranžmá se postaral David Campbell (Muse, Beyoncé). Beth Hart na desku, která obsahuje celkem devět skladeb, poutala singly Good Times Bad Times a Black Dog.

Tagy: