ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29961 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Beth Hart vystoupí 10. listopadu v Praze

0 jsk 7.11.2023

Beth Hart, jedna z nejlepších současných bluesrockových zpěvaček, držitelka cen Blues Music Awards, European Blues Awards a nominace na Grammy, se po několika tuzemských vyprodaných koncertech vrátí 10. listopadu do pražského O2 universa.

Beth Hart ráda program koncertů mění dle momentální nálady nebo hraje skladby v různých úpravách. Slibuje ale, že zazní jak několik písní ze zatím posledního loňského alba A Tribute To Led Zeppelin, na kterém osobitými zpracováními slavných hitů vzdala poctu kapele Led Zeppelin, tak i z předchozí studiové desky z roku 2019 nazvané War In My Mind.

Sama zdůrazňuje, že během koncertů je nejšťastnější, když vyjde do davu mezi diváky a cítí s fanoušky blízké spojení – něco jako přátelství během domácí rodinné párty. K jejím oblíbeným momentům také patří akustická část, kdy spolu s muzikanty stojí na pódiu úplně vpředu.

Beth Hart je považována za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček své generace. Vyprodala turné po celém světě včetně koncertů ve slavných sálech jako Ryman Auditorium Nashvillu, Royal Albert Hall v Londýně nebo Ziggo Dome v Amsterdamu. Na vrchol bluesové hitparády Billboardu se dostala šestkrát, za své desky získala dvakrát platinovou desku a její alba se v Evropě dostaly několikrát do Top 10.

Tagy: