ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18628 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

AquaBabes mají novou sestavu a chystají druhou kapitolu

0 jsk 24.4.2015

Jistě si vzpomenete na loňský úspěch dívčí šestice AquaBabes. Přestože mnohým hudebním fanouškům se písnička Neříkej mi bejby nelíbila a považovali ji za příliš povrchní a líbivou, klip k uvedené skladbě se stal na internetu nejsledovanějším v loňském roce u nás. Na konci roku měl kolem pěti milionů zhlédnutí.

Na téhož konci roku ale přišla trochu překvapivá zpráva, že AquaBabes mění jméno na Basix a pokračují dál v nové kariéře. Byla to přitom změna, která byla dohodnutá už ve chvíli, kdy se šest dívek dalo na konci roku 2013 v podobě AquaBabes dohromady. Jejich skupina totiž vznikla na základě castingu a příležitost uspět dostala v podpoře od výrobce vody Aquila a společnosti Universal Music. Byl to projekt na rok. Karlovarské minerální vody se totiž rozhodly, že takto budou dávat šanci každý rok nové dívčí partě. Zatím prý opravdu výhradně dívčí.

A tak se na konci roku 2014 konal casting, ze kterého vzešla nová sestava AquaBabes. Tentokrát pětičlenná formace už natočila nový videoklip. Je k písničce Čistá jako láska, kterou napsal švédský producent a pod pseudonymem otextoval neznámý český textař, jenž si říká Mr. Domino. Videoklip vznikal ve studiích v Praze na Strahově za účasti zahraničního filmového štábu.

Již 1. května bude mít premiéru. Poté se nová sestava AquaBabes vrhne na svou hudební dráhu a bude mít opět rok na to, aby našla právo na existenci. Podporu od výrobců Aquily a Universal Music bude mít stoprocentní.

Tagy: ,