ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9573 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Anna Julie Slováčková má desku Osudová a videoklip k singlu Pokoj

0 jsk 12.9.2023

Dvojnásobnou radost udělala svým příznivcům Anna Julie Slováčková. Vydání její nové desky Osudová provází premiéra videoklipu k singlu Pokoj, který je klíčovou písní celého alba.

„V klipu ve skladbě Pokoj vystupují moji nejbližší, přátelé z dětství, divadla, televize, rodina, celá kapela. Je to doják. Písničku jsme psali společně s Honzou Vávrou, Kristiánem Komedie a Igorem Ochepovskym a myslím, že vznikl fakt chytlavý a krásný song s velkým poselstvím. Nabádá nás, abychom čas od času každý navštívili uvnitř sebe ten svůj pokoj, místo, kde je nám dobře a máme tam schované jen ty hezké zážitky, pravé přátele a to, na čem nám záleží,“ říká Anna Julie.

Osudová, druhá deska Anny Julie Slováčkové, vychází v limitovaném počtu. Obsahuje dvanáct skladeb včetně duetu s Danielem Holým ze skupiny Trocha Klidu a bonusu. Autory písniček jsou Anna Julie a členové její kapely. Producentem alba je opět Igor Ochepovsky, mix je dílem Filipa Vlčka. Cover desky nafotila dlouholetá Slováčkové kamarádka a dvorní fotografka Kristýna Mrzenová, o celý vizuál a grafiku se postarala Mona Lerch.

Nové album se bude křtít 4. října během koncertu v Lucerna Music Baru. Annu Julii kromě její kapely doprovodí také smyčcový kvartet, na jevišti se objeví zajímaví hudební hosté.