ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5501 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ambiciózní Conor Maynard využil YouTube

0 Redakce 2.8.2012

Mladíček Conor Maynard právě vydává debutové album. S deskou Contrast bude v Anglii útočit na nejvyšší místa prodejního žebříčku.

V necelých dvaceti letech prožívá Maynard úžasné období. Poté, co na YouTube zveřejnil amatérská videa, na kterých zpívá písně svých oblíbených interpretů, získal nahrávací smlouvu, vyhrál v prestižní anketě hudební stanice MTV a natočil album s řadou zajímavých muzikantů. Na jeho debutu se podíleli například produkční týmy The Stargate (Rihanna, Katy Perry či Chris Brown) nebo The Invisible Men (DJ Fresh, Jessie J či Sugababes), Pharrell Williams, zpěvačka Rita Ora i zpěvák a producent Ne-Yo, jenž tak splnil slib, který Maynardovi dal, když před rokem viděl na YouTube jeho amatérské klipy. Neznámému mladíkovi tehdy osobně zavolal a nabídl se jako host na jeho případnou desku.

Doma v Anglii už Maynard úspěšně zaútočil dvěma singly. Skladba Can’t Say No se vyšplhala na druhé místo hitparády prodejů, druhý singl Vegas Girl byl nedávno čtvrtý. A s albem Contrast jistě cílí podobně. Hudebně se na desce pohybuje v trojúhelníku vymezeném vrcholy moderní pop, electropop a svižné r’n’b.

tz