ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28123 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Album Richarda Müllera získalo dvojplatinu

0 jsk 28.5.2021

Fanoušci Richarda Müllera se mohou těšit na turné, na němž si po náročném pandemickém roce plném odříkání budou moci naživo vychutnat svého oblíbeného slovenského zpěváka a skladatele. Během letní koncertní šňůry zazní od Richarda Müllera skladby z nové desky Hodina medzi psom a vlkom, se kterými zaznamenává mimořádný úspěch, prodeje desky zajistily novému albu status Double Platinum. Kromě novinek nebudou na turné samozřejmě chybět ani osvědčené hity, bez kterých si Richardovy koncerty nelze představit.

Pandemická situace se zlepšuje, a tak už umělci plánují, jak se opět přiblížit svým fanouškům, kteří jim už tolik chybí. Stejné je to u Richarda Müllera, který během lockdownu nezahálel a náročné časy využil na tvorbu nových skladeb. Z těch složil dnes už dvojitou platinou oceněné album Hodina medzi psom a vlkom.

V těchto dnech je už Richard se svým týmem skvělých muzikantů opět ve zkušebně a připravují se na letní turné, jelikož hraní a zpívání naživo jim podle jejich slov, nedokáže nahradit žádná jiná aktivita. Na turné navštíví dvanáct slovenských míst, kde zahrají v amfiteátrech a na nádvořích hradů písně z nového alba i notoricky známé písně jako Milovanie v daždi, Cigaretka na dva ťahy nebo Tlaková níž.

Na turné zve Müller svým novým singlem. Po úvodní písni Siedme nebo, které zpěvák představil loni, přichází nyní s razantní skladbou Defekt na duši. Píseň dostala i vizuální podobu, kterou už nyní mohou fanoušci zhlédnout na platformě YouTube. O režii a střih se postaral Tomáš Slávik, o postprodukci lyric videa Mariána Uhrína a fotografie pořídil Mayo Hirc.