what is ivermectin used for in dogs dosis de ivermectina 6 mg en humanos para que sirve el medicamento ivergot gotas ivermectin human grade side effects is ivermectin approved for use in south africa ivermectina para cachorro serve para pulga ivermectina se toma en ayunas como se toma la ivermectina en gotas para adultos
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 32380 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

ABBA se vrátila s albem. Budou i digitální koncerty

0 jsk 8.11.2021

ABBA, nejúspěšnější popová skupina všech dob, se po čtyřiceti letech vrací se sérií koncertů, na které uvidíme digitální Agnethu, Björna, Bennyho a Anni-Frid s desetičlennou kapelou v londýnské ABBA aréně postavené pouze pro tento účel. První koncert se uskuteční 27. května 2022.

V pátek vyšlo zbrusu nové studiové album Voyage, které členové švédské popové kapely společně nahráli v Bennyho studiu Riksmixningsverket ve Stockholmu. Jsou na něm již vydané singly I Still Have Faith In You, Don´t Shut Me Down a Just A Notion, ale i další nové písně.

„Říkáme tomu jednoduše Voyage a skutečně plujeme v nezmapovaných vodách. S pomocí našich mladších já cestujeme do budoucnosti. Není snadné to vysvětlit, ale tohle se ještě prostě v minulosti nestalo,“ vzkázala kapela fanouškům.

Tagged with:

Komentáře