ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5456 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Naše služby

Nabídka pro internetová rádia

0 Redakce 4.8.2006

SLUŽBY Nabídka distribuce vysílání internetového rádia přes Media Server Pokud máte internetové rádio a potřebujete vyřešit distribuci vysílání k posluchačům prostřednictvím streamingových technologií nabízíme tyto služby: Pronájem kapacity Media Serverů pro distribuci streamů ve formátech WMA, MP3, OGG, AAC Plus. Zařazení rádia do sekce rádií na play.cz Zajistíme zaváděcí marketingovou kampaň na play.cz v podobě… Continue Reading »

Služby pro firmy

0 Redakce 27.5.2004

Společnost Pozitiv s.r.o. se zabývá audio a video streamingem a poskytuje firmám celou paletu služeb od realizace živých přenosů, pořízení záznamů až po zpracování audio a video záznamů včetně digitalizace záznamů či řešení DRM.

Zajišťujeme technické řešení pro internetové vysílání rádii.

Klientům poskytujeme nepřetržitý monitoring encoderů, serverů a streamů, profesionální technickou podporu 24/7. Použití spolehlivého a kvalitního hardwaru, firewallů a Windows Serveru 2003, zálohované napájení včetně dieselagregátů atd.

Mezi více než 200 dosud realizovanými živými přenosy naleznete celou řadu významných konferencí, kongresů a zákazníků, kterým poskytujeme naše služby.

Více informací o jednotlivých službách a reference

Portál play.cz je jediný portál v ČR zaměřený na broadband obsah. Distribuovaná streamingová infrastruktura portálu umožňuje připojení až 20 000 současných posluchačů/diváků.

Společnost Pozitiv s.r.o. se jako Windows Media Service Provider v ČR certifikovaný společností Microsoft specializuje na streaming audia a videa v široké oblasti působení. Realizujeme živé přenosy přes internet zejména z tiskových konferencí, valných hromad, kongresů, seminářů, školení, kulturních představení a jiných sportovních a společenských akcí.

Pozitiv s.r.o
Na Pankráci 30
140 00 Praha 4
Tel./fax: 261 215 340
[email protected]

REKLAMA NA play.cz
Chcete-li mít u nás reklamu napište nám nebo zavolejte a rádi Vám podáme podrobné informace včetně ceníku a reklamních formátů.

Vlastníkem obsahu je společnost Pozitiv s.r.o. Bez jejího souhlasu nelze pořizovat kopie obsahu či jinak ho upravovat a využívat.

O nás

0 Redakce 27.5.2004

PLAY.CZ je server zaměřený na broadbandový obsah zejména rádia a video. Distribuovaná streamingová infrastruktura serverů umožňuje připojení desetitisíců současných posluchačů / diváků. Společnost PLAY.CZ a.s. se specializuje na streamingové služby pro rádia. Zajišťuje technické řešení internetového vysílání více než 90 FM rádií a internetových rádií. PLAY.CZ a.s. se sídlem Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4 IČ: 27235025, DIČ: CZ 27235025, zapsaný do obchodního rejstříku vedeného u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka [email protected] Vlastníkem obsahu je společnost PLAY.CZ a.s. Bez jejího souhlasu nelze pořizovat kopie obsahu či jinak ho upravovat a využívat.LOGO PLAY.CZ ke stažení