ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14697 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpráva k aktuální poslechovosti Frekvence 1

0 Redakce PLAY.CZ 11.11.2011

Praha 10.11.2011 – Podle aktuálních výsledků studie Radio Projekt si rádio Frekvence 1 denně naladí 937 tisíc posluchačů a týdně 1854 tisíce posluchačů.

Frekvence 1 vykázala vynikající výsledky v mnoha podstatných skupinách. Stala se nejposlouchanějším rádiem v ranním vysílání (Po-Pá) mezi 9-10 hodinou, zaznamenala výrazný nárůst nových posluchačů ve skupině Ženy o 10% a ve skupině 30-49 dokonce o 12%. Nově dosaženou metou je pro Frekvenci 1 první pozice v poslechovosti ve Zlínském kraji a markantně roste i na severní Moravě. Podíl na trhu rovněž posílil, a to o více než půl procenta. K dalším pozitivním ukazatelům tradičně patří titul spontánně nejznámějšího rádia.

„Děkuji posluchačům za přízeň, kolegům za nasazení, akcionářům za trpělivost. A našim klientům blahopřeji k dobré volbě! Víme, že jsme služba a pracujeme na tom… “ říká Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1.

„Zadavatelé reklamy jistě ocení, že nyní Frekvenci 1 poslouchá, ve srovnání s předchozími výsledky, mnohem více posluchačů z atraktivních cílových skupin. Zadavatelé reklamy nyní lépe zasáhnou skrze Frekvenci 1 např. cílovou skupinu vedoucích pracovníků nebo cílovou skupinu hospodyně,“ pochvaluje si Michal Beran, obchodní ředitel zastupitelství Regie Radio Music.

Poslouchejte radio Frekvence 1 online