ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21304 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zpěvem k srdci s goralským muzikantem Janem Karpielem

0 Redakce PLAY.CZ 17.6.2013

Je tady další díl folklorního cyklu Zpěvem k srdci, tentokrát ryze v karpatském duchu. Hudební studio Českého rozhlasu Ostrava přivítá ve středu 19. června velmi vzácné hosty – goralského muzikanta Jana Karpiela a jeho kapelu ze Zakopaného. Přímý přenos za účasti publika začne na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava v 18.00 hodin.

Červnový díl hudebního cyklu Zpěvem k srdci nese podnázev „Goralské nuty“. Hosty večera totiž budou goralský muzikant Jan Karpiel se svojí kapelou ze Zakopaného a významný člen souboru Gorole Andrzej Niedoba. Záštitu nad koncertem převzala generální konzulka Polské republiky paní Anna Olszewska.

„K poslechu goralského zpěvu a muziky se sejdeme v koncertním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 19. června v 18.00 hodin,“ zve autor a průvodce pořadem hudební redaktor Jan Rokyta. Vstupenky v hodnotě 80,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online