ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 3999 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Známe nominace posluchačů Rádia Impuls!

0 Redakce PLAY.CZ 24.10.2011

Známe nominace na nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls v anketě Český Slavík Mattoni!

Praha, 24. října 2011: Posluchači Rádia Impuls v rámci ankety Český Slavík Mattoni ode dneška volí svoji nejoblíbenější písničku za rok 2011. Hlasovat pro svého oblíbeného interpreta mohou prostřednictvím textové zprávy anebo internetových stránek www.impuls.cz až do půlnoci 24. listopadu 2011. Mezi nominovanými je letos skupina Verona s písní Ztracená bloudím, Xindl X a Olga Lounová a jejich Láska v housce anebo zpěvák Petr Kolář s nahrávkou Navzdory hříchům. Unikátní cenu ve tvaru pozlaceného mikrofonu ve stylu retro předá generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák, při slavnostním udílení cen Český Slavík Mattoni 26. listopadu 2011 na TV Nova.

„Rádio Impuls aktivně a dlouhodobě podporuje rozvoj české hudební scény. Písně byly do hlasování vybrány především na základě reakcí od našich posluchačů během uplynulého roku, dále podle jejich výsledků v našich hudebních testech a v neposlední řadě dle četnosti a délce jejich zařazení v playlistu stanice,“ vysvětluje generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

Nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice, Rádio Impuls, spolupracuje s anketou Český Slavík Mattoni od roku 2008. V minulosti dostaly od stanice ocenění například Petr Muk za písničku A stejně tě ztrácím, Lucie Vondráčková za nahrávku Láska umí víc a v oblibě posluchačů zvítězil již dříve i Petr Kolář s hitem Jednou nebe zavolám.

Ocenění pro interpreta nejoblíbenější písně posluchačů Rádia Impuls vyrobila firma Granát, d.u.v. Turnov. Autorem je designér Milan Hejral, který se při tvorbě ceny nechal inspirovat počátky rozhlasového vysílání. Pozlacený retro mikrofon měří 26 cm a váží 705 g.

Poslouchejte radio Impuls online