ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18498 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Známe možné předkapely Iron Maiden

0 Redakce 5.4.2007

Odborná porota složená ze známých hudebních odborníků i „laiků“ vybrala včera v noci nejlepší nahrávky.15 kapel, 15 nahrávek od kapel, které se rozhodly přihlásit do soutěže – „Radio Hey a Iron Maiden hledají … !!!“. – s těmi budeme seznamovat posluchače Radia Hey Ostrava a Brno až do konce dubna. Celou dobu budou mít právě oni, naši rockový pardálové, jedinečnou možnost svým hlasováním určit, která ze skupin si zahraje jako support na ostravském koncertě Iron Maiden (6.6.07, Ostrava-Bazaly).

Nominované kapely:

Salamandra
Hypnotic Face
Rimortis
Hammerheart
Everlasting Dark
Hyperion
Witch Hammer
X-Core
Galactic Industry
Greedy Invalid
Cruel
Helpness
Flood
Gate Crasher
Like Fool

Své hlasy mohou posluchači posílat od čtvrtka 5. dubna na číslo 900 90 09 prostřednictvím sms ve formátu RADIOHEY(mezera)IRON MAIDEN(mezera)JMÉNO KAPELY. Aby byly zajištěny při hlasování zásady fair-play, bude se do hlasování počítat vždy prvních 10 sms z jednoho čísla.

Průběžné informace hledejte na www.radiohey.cz a na www.metalhey.com a samozřejmě ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno.

Kdo nastartuje svoji hudební kariéru? Kdo si zahraje s legendami heavymetalu? Kdo bude stát na stejném pódiu jako tito světoznámí muzikanti a komu budou tleskat desetitisíce lidí na ostravských Bazalech? To určí posluchači Radia Hey a my se to dozvíme na začátku května.

Poslouchejte radio Hey online