ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17626 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Značka Pigy vydává již pátou knížku pro děti

0 Redakce PLAY.CZ 29.5.2015

V edici Prasátko Pigy a jeho přátelé vychází již pátá knížka „Barevné pokusy netopýrka Pierra“

Po úspěšných knížkách veverky Laskonky a jejích kuchařkách a kachny Justýny o zahradničení, přichází se svou prvotinou další z Pigyho kamarádů – netopýr Pierre.  Je to velký snílek a tajnůstkář, ale především má rád vědu a kouzla.

Pro malé „vědce““ je připravena knížka plná zajímavých pokusů a návodů, podle kterých je možné připravit třeba barevný ohňostroj nebo lávovou lampu. Návody jsou ilustrované a tak jim porozumí i nejmenší děti. Přesto autoři při jejich realizaci doporučují přítomnost dospělé osoby. I pro ně bude zajímavou zkušeností naučit se zmrazit bublifukové bubliny nebo si doma vyrobit sopku.

„Slavnostní křest nové knížky netopýrka Pierra proběhne v neděli 31. května v rámci Dne s prasátkem Pigy na 55. ZLÍN FILM FESTIVALU. Kmotrem knížky se stal Jirka Hadaš a populární herec Lukáš Hejlík,“ uvádí Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.

Knížku ilustroval Jan Vajda a texty zpracovala Zuzana Pavésková. Knížku lze zakoupit ve všech knihkupectvích nebo v Pigyshopu na www.pigy.cz.

potah

Poslouchejte Pigy.cz – Pohádky online
Poslouchejte Pigy.cz – Písničky z pohádek online
Poslouchejte Pigy.cz – Disko Trysko online