ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28235 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zlatá Praha od října se změnami

0 Redakce PLAY.CZ 8.10.2012

Říjen je už za dveřmi a s ním se objeví na Zlaté Praze plno změn a novinek! Každý všední den začneme Budíčkem, tradičně si dáme Zlaté dopoledne Luboše Nováka a po vydatném obědě si zasloužíte pořádný Veget. A s kým jiným vegetit v čase mezi 12. až 15. hodinou, než se Zlatou Prahou! Těšte se na nejlepší taneční muziku s dávkou zajímavých událostí!
Čas od 15. do 18. hodiny bude v pondělí patřit tradičně Sportservisu a Filmpárty se znalcem Vráťou Šálkem. To ale není jediný den, kdy o Vráťovi uslyšíte! Od úterý do pátku se na vás totiž nově bude těšit také v Odpoledním Šálku, kde bude mít náš sporťák, filmový odborník a znalec žen plno zajímavých novinek!
A když už jsme u žen, změna se týká i nedělního podvečera. Ten vám okoření pořad Holky v akci. Hitparáda ODC Top 50, která následovala, své vysílání na Zlaté Praze končí. Zároveň končí i pondělní Odhalto.
Odpolední Písničky na přání ve všedních dnech čeká také změna. Aby došlo k časovému sjednocení, nově si můžete diktovat oblíbenou muziku v pondělí, ve středu a v pátek, vždy v čase od 18. do 20. hodiny. Víkendová PNP pak zůstavají i nadále mezi 17. až 18. hodinou.
Změna nemine ani pořad Zlaté časy, které vás vtáhnou do muziky let minulých. Nově si je dáme každé úterý mezi 20. až 22. hodinou a navíc i v neděli dopoledne mezi 10. až 12. hodinou.

Úterý s krásnou a talentovanou LayDee Jane se nemění, její radioshow Atmoss Session si můžete užít i nadále mezi 18. až 20. hodinou každý lichý týden. Sudý týden pak čeká novinka, tu obstará košický rodák Richard Reynolds, jehož hvězda jde v posledních měsících jen a jen vzhůru.

Jeho nová radioshow se jmenuje Exit Sounds. Nezapomeňte ji ladit každý sudý týden ve stejném čase.
Další novinka bude velká podpora českých a slovenských jmen. Páteční večer bude mít v čase mezi 20. a 21. hodinou ve své režii talent Jirka Doseděl, který se skrývá pod jménem Sandeagle.

Tento rodák z Liberce pro vás bude mít každý týden porci té nejlepší hudby z trance a progressive scény. A ani další den nebude ochuzený. Sobotní Energeťák toho naservíruje ještě víc, např. dvojici Ian in Run vs. Deepress.

Tahle brněnská dvojka pro vás bude mít pravidelnou šedesátiminutovou dávku ze světa electro/house/progressive/trance scény. Dvojice, která kombinuje nekombinovatelné a s muzikou si doslova hraje, se na vás těší v čase 18 až 19 hodin. Nebude chybět ani další posila ze Slovenska. Tibor Tomečko, kterého určitě znáte pod jménem Reorder, se na vás také těší z našeho zlatého éteru, kde bude šířit svá trancová poselství mezi 19. a 20.hodinou.

Díky Energeťáku budete také potkávat liberecko-opavskou posilu. DJ K1aptcha vás po 20.hodině provede světem rychlejší a energické trancové hudby.

Především pak hard, uplifting a psychedelic trancem nebo dokonce hardstylem či handz-upem.
A Zlatka vám vylepší i začátek týdne, do kterého se pořádně nastartujeme.
V pondělí se totiž můžete těšit na pravidelnou dávku radioshows, které se budou v průběhu měsíce každý týden střídat. Mezi 20. až 22. hodinou si dáme dalšího českého zástupce, kterým není nikdo jiný než Ronny K.

Ale chybět nebudou ani zahraniční jména. Svoje pravidelné radioshows budou na Zlatce mít také jména jako Ahmed Romel,

Jes nebo Robert Vadney.

Věříme, že v našem novém programu si každý vebere svého oblíbence.
To ale stejně není všechno! Jedna z nejzásadnějších změn je ještě před námi, tak držte vlnu…. !

Poslouchejte Rádio Zlatá Praha online