ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8293 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Žehlení vztahových průšvihů

0 Redakce 17.9.2007

Žehlíte průšvih, pánové? Řešení je prosté. Dejte jí to Nej s www.dejtonej.cz
Reklamní sdělení

ŽEHLÍTE, PÁNOVÉ? Poradím Vám, jak na to.

Žehlením opravdu nemyslím trenýrky a trička. Vím, že stání za prknem skvěle ovládáte ještě ze starých dobrých „zelených“ let (nebo měsíců), kdy tato činnost byla jednou z hlavních disciplín v kurzu „Z každého klučíka uděláme chlapa“.

A jelikož každý z Vás dnes chlapem už jistě je, v tomto ohledu si nedovolím ani nejmenší ironii a rady už vůbec ne. Na jedné straně na to jako žena nemám nejmenší fyzické právo a na straně druhé, já nejsem expert na muže ale na zážitky.

K typickým pozitivním zážitkům dlouhodobějších vztahů patří například populární činnosti, následující bezprostředně po vysvlečení krajkového prádla partnerky; pojídaní voňavých míchaných vajíček naservírovaných přímo k čerstvým novinám, nebo právě minimum starostí s chodem domácnosti. Dá se s tím obecně souhlasit, co vy na to?

Někdy ale v životě nastanou situace, kdy i tento bezchybný, idylický a dlouhodobě zavedený model zaskřípe. Holt, nic není bez chybičky. Ale kvalitní vztah má zpravidla doživotní záruční dobu, každou průběžnou závadu lze adekvátní nápravou uvést do původního stavu.

Mluvím o situacích, najednou opravdu musíte vzít žehličku a vyžehlit si košili, aby si šéf nemyslel, že místo přípravy na prezentaci jste strávili noc na lavičce v parku. A selhávají i důležitější funkce jemné vztahové mechaniky (například výše popsané vášnivé zážitky různého charakteru a intenzity).

Teď přichází ta pravá chvíle, kdy „ŽEHLIT“ CHCETE!

Žehlení v tomto významu nabývá úplně jiných rozměrů a forem. Zjednodušeně by se dalo říct: Žehlíte průšvih, pánové? Řešení je prosté. Dejte jí to Nej. Způsobů, jakým k tomuto životně důležitému úkolu přistoupíte, je bezpočet. Chce to jistou zručnost, zkušenosti a individuální přístup, kde můžu být Vašim kvalifikovaným průvodcem.


RADA č. 1
Nezbytné je působit důvěryhodně a upřímně. Tím, že jí po třech letech marných proseb koupíte kuchyňského robota, jí pravděpodobně o hloubce své kajícnosti nepřesvědčíte.
RADA č. 2

Další důležitý bod je maximální možný projev lásky, který Vám Vaše tvrdá chlapská duše dovolí. Ne, opravdu nestačí poplácání po zadečku nebo mlaskavá pusa!
RADA č. 3

Je bonusová, vážení pánové. Jde o moment překvapení. Jelikož už po předchozích zkušenostech dáma Vašeho srdce od Vás žádné zázraky nečeká, Vaše šance napravit průšvih lehce jak mávnutím kouzelného proutku prudce roste.

Když si to tedy shrneme, stačí zapojit mozkové závity, které máte vyvinuté na úctyhodné úrovni, a prezentovat svou nehynoucí lásku upřímně a nečekaným okouzlujícím způsobem.

Můžete mi věřit, že když jí zavoláte do práce, aby se po příchodu domů oblékla do svých sexy černých šatiček a dala si skleničku vína, která jí bude čekat hned vedle naaranžované kytice na stole, „NE“ Vám rozhodně neřekne.
Pak už stačí málo. U dveří jí zazvoní mladý muž v obleku, a ne Vaše konkurence, ale uctivý nenápadná a asexuální řidič, který jí dovede až k limuzíně před domem a pomůže jí nastoupit. Tam už sedíte vy, s dvěma skleničkami šampaňského, lesklým pohledem (lze použít kapky do očí) a omluvou na rtech (doporučuje se kvalitní příprava; omluvitelný je i drobný tahák). Limuzína Vás doveze až na zámek do vany pro dva plné růží, kde se opět stanete princem jejího srdce i těla.
Ne, já si opravdu nedělám srandu! Takhle nějak si to opravdu představujeme! Jsme sladké, něžné a milujeme péči, kterou Vám ale za určitých okolností stoprocentně oplatíme. A nejlepší na tom je, že v případě, že žehlení pojmete podobně důkladně, máte zase na dlouhou dobu nažehleno!

Inspiraci, romantické i bláznivé nápady a řešení naleznete na www.dejtonej.cz.

Vaše Nataša.