ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6649 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Záznam BUTY a koncert Marka Ztraceného

0 Redakce PLAY.CZ 25.11.2009

Český rozhlas Ostrava nabídne svým posluchačům v nejbližší době dva zajímavé koncertní projekty. Zítra, ve čtvrtek 26. listopadu, uslyší posluchači od 18té hodiny záznam akustického koncertu kapely BUTY. Poté v pondělí 30. listopadu rovněž od 18:00 hodin se posluchačům v přímém přenosu představí Marek Ztracený.

Kapela BUTY vystoupila v hudebním studiu 1 večer po Dni otevřených dveří 17. listopadu. Ve vyprodaném studiu zahrála své největší hity zcela netradičně – akusticky. BUTY se představily v klasickém složení: Radek Pastrňák, Richard Kroczek ml., Milan Nytra, Petr Vavřík. Jen místo Milana Straky publiku zahrál skvělý Michal Žáček. Z celého, přes dvě hodiny trvajícího, koncertu byl pořízen záznam. Pod dohledem Richarda Kroczka ml. se vybral ten nejlepší materiál, který se smíchal na necelých 60 minut. Na hodinový záznam sametově revolučního koncertu se mohou posluchači těšit ve čtvrtek 26. listopadu od 18:00 hodin.

Poslední listopadový den proběhne další z koncertů v přímém přenosu z hudebního studia 1 ČRo Ostrava. Tentokrát se návštěvníkům studia 1 a také posluchačům u přijímačů představí Marek Ztracený. Držitel Desky roku 2008 v kategorii Nejprodávanější debutové album a Českého slavíka 2008 v kategorii Objev roku představí své písně nejen z debutového alba Ztrácíš, ale také z nového alba pod názvem Pohledy do duše. Hodinový přímý přenos začne v 18:00 hodin. Poté bude koncert ve studiu 1 pro návštěvníky pokračovat dále. Přímý přenos naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetové adrese: www.rozhlas.cz/zive.

Poslouchejte CRo Ostrava online