ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20997 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zažijte město jinak na Radiu 1

0 Redakce PLAY.CZ 18.9.2014

V pátek 19. září proběhne na Radiu 1 speciál k sobotní akci Zažít město jinak, která se uskuteční v jednotlivých pražských čtvrtích a dalších městech. Sousedské slavnosti probíhají každoročně v rámci Evropského týdne mobility, který se snaží v evropských městech propagovat výhody udržitelné dopravy a rozvoje. Akci pořádá sdružení Auto*Mat.

V současné době je díky intenzivní městské dopravě veřejný prostor často vnímán jako prostor městské šedi, nepřívětivý pro lidské aktivity a zájmy. Ve spolupráci s pořádající organizací Auto*Mat připravilo Radio 1 pro své posluchače rozhovory s odborníky z oblasti urbanismu, s pořadateli akcí Zažít město jinak v pražských čtvrtích a také ze zástupcem sdružení, které připravovalo projekt „Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025“.

Rozhovory na Radiu 1 (pátek 19.9.2014):
11:00 – Josef Vomáčka (nezávislý publicista, urbanofil)
13:00 – Milota Sidorová (projektová manažerka a koordinátorka festivalu ReSite)
15:30 – Erik Čipera (ředitel o.s. Asistence a pořadatel akce ZMJ v Podolí), Tereza Mašková (předsedkyně o.s. Živé město a koordinátorka ZMJ v Dejvicích)
17:00 – Vratislav Filler (Auto*Mat)

Více informací o akci Zažít město jinak najdete na http://zazitmestojinak.cz

cyklo

Speciál Zažít město jinak na Radiu 1 přináší firma Cyklo Adam – váš partner pro jízdní kola a lyže. www.cykloadam.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM, po internetu a nyní také digitálně. Více informací najdete na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online