ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Začátek prázdnin s radiem Hey

0 Redakce 4.7.2007

Společně se začátkem prázdnin jsme pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno přichystali několik novinek ve vysílání. Rockové léto pokračuje a abychom ještě posilnili atmosféru letních večerů, obzvlášť těch víkendových, tak jsme nachystali dva dárky pro naše posluchače.

Sobotní rockotéka to k létu neodmyslitelně patří. Možná ale nechcete vyrážet nikam ven, prostě si jen chcete sednout s kamarády na zahrádku a udělat si takovouhle rockotéku doma. Každou sobotu večer Vám Radio Hey tohle přání splní – od 8mi večer až do půlnoci pro Vás budou moderátoři Radia Hey střídavě chystat poctivou Rockotéku Radia Hey. Stačí jen zesílit rádio a můžete být u toho. Ty nejlepší songy, klasika i novinky, ploužáky i pořádná palba.

Nedělní večery budou pro změnu ódou pro uši a duše zastánců metalu. Ve všech jeho podobách ho bude každou neděli od 8mi servírovat Radim Koziel. Napřed repríza čtvrtečního metalového speciálu Metalhey a potom až do půlnoci jen to nej… žánru metal.

Novinkou rozhodně nejsou nová alba, která každý týden rozdáváme posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno. Od pondělí to budou zbrusu noví němečtí Scorpions – koncepční album Humanity – Hour 1 čeká na všechny, kdo budou mít odvahu a zahrají si s námi o ně „oko“.

Pěkný začátek prázdnin všem rockerům, těm poctivým zvlášť!

Poslouchjet radio Hey online