ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9018 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Webovky Free Rádia

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2009

Brněnské Free Rádio, které hraje „Dance” a „R’n’B” na 107 FM a které před měsícem s hrdostí představilo zbrusu nový web na adrese: www.freeradio.cz,
za 30 dnů od spuštění nového grafického designu webových stránek zaznamenalo dosažení oficiální návštěvnosti 50 000 posluchačů!

Celkem si na tomto webu naši posluchači prolistovali více než 154 000 stránek, a dále pracujeme na rozšiřování obsahu a služeb našeho webu, abychom svým posluchačům nabídli co nejlepší servis.

Stále na našem webu www.freeradio.cz mohou najít čerstvé informace z našeho rádia, probíhající promotion akce, aktuální i výroční hitparády, on-line hlasování i možnost přímého psaní vzkazů do studia, fotky moderátorů, program vysílání nebo také aktuální muziku, kterou právě hrajeme či která bude následovat!

Součástí webu je i servis pro posluchače, kteří nestihnou vybrané pořady poslouchat
v éteru Free Rádia. V sekci „Podcast” si mohou zpětně vychutnat vysílané pořady, jako je záznam hitparády Free Rádia „Free Top 50” a hitparády „Italodance Chart”, mixovaný pořad „Le Mix de P.M.C.”, rádiový pořad „DJ Revolution”, výroční hitparády pro rok 2008, záznamy speciálního vánočního vysílání „Ranní Šoustancem” či speciální hitmixy složené z aktuální muziky, kterou přináší jedině Free Rádio.

Na webovkách najdete ale ještě mnohem víc, tak se podívejte!