ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18679 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výstava ROUTE 66 zahajuje 22. ledna

0 Redakce PLAY.CZ 20.1.2009

S velkou radostí si Vám dovoluji oznámit, že ve čtvrtek 22. ledna v 17.00 bude v největším zlínském nákupním centru Centro Zlín ve Zlíně-Malenovicích otevřena velká reprezentativní výstava ROUTE 66 – HLAVNÍ ULICE AMERIKY.

Tato výstava vznikla společným úsilím členů České asociace Route 66 a představuje nejucelenější pohled na legendární americkou silnici Route 66, na její historii i současnost.
Hlavní osou výstavy je 31 panelů, rozestavěných do sedmi sloupů po celé délce nákupní galerie Centra Zlín. V prostoru mezi nimi se mohou návštěvníci návštěvníci pokochat pohledem na unikátní sbírku klasických benzinových čerpadel, motocyklů, reklamních tabulí. K vidění bude též americký veterán – Ford Mustang a další zajímavosti “Made in USA” :-).

Výstava se koná při příležitosti II. celostátního setkání přátel Route 66, které se uskuteční o dva dny později, tedy 24. 1., v prostorách zlínské restaurace Devítka.

Moc bych Vás chtěl požádat o spolupráci při propagaci této mimořádně zajímavé výstavy a také se těším na Vaši účast na slavnostním otevření ve čtvrtek 22. ledna od 17 hodin. O stylové občerstvení se postará společnost McDonalds.

Více informací o výstavě Route 66 – hlavní ulice Ameriky i o setkání přátel Route 66 najdete na www.r66.cz. V příloze tohoto mailu můžete shlédnout také pár ukázek výstavních panelů.