ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6580 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výstava Hobby podrobně ve vysílání České rozhlasu České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

V areálu Výstaviště České Budějovice ve středu 18. srpna startuje jubilejní 25. ročník výstavy Hobby jaro.  Mediálním partnerem výstavy je Český rozhlas České Budějovice.

Máte-li rádi dechovku, nezapomeňte přijít v pátek 20. května na Den dechovky Českého rozhlasu České Budějovice. Ve spolupráci s Kubešovým hudebním vydavatelstvím jsme pro návštěvníky výstavy opět připravili tradiční celodenní hudební program v Pivovarské zahradě. Všem příznivcům dobré dechovky už od deseti hodin zahrají kapely Sebranka z Vlašimi, Třeboňská 12 a Babouci. Celým dnem provede moderátor Martin Hlaváček

Babouci v Pivovarské zahradě na Dnu Českého rozhlasu České BudějoviceV sobotu 21. května se z českobudějovického výstaviště přihlásíme v přímém přenosu z našeho vysílacího studia u hlavní brány. Moderátorka Jana Urbanová přivítá u rozhlasového mikrofonu zpěvačku Marcelu Holanovou, televizního hlasatele a moderátora Alexandera Hemalu a řadu dalších hostů. Zjistíme, zda stále platí letité rčení, že „řemeslo má zlaté dno“, jak se dnešním řemeslníkům daří a jak si jednotlivé profese vedou na trhu práce. Živé vysílání začíná ve 14 hodin.

V doprovodném programu se můžete těšit na oblíbené Kulinářské čarování Petra Stupky, jehož rozhlasový pořad přináší inspiraci do vašich kuchyní pravidelně každý týden ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Tentokrát se s ním vydáte za pokrmy do staré tradiční francouzské kuchyně a samozřejmě všechna jídla budete moci ochutnat.

K vynikající výstavní atmosféře přispějí také ukázky z původního studentského muzikálu Cyrano, jehož hudbu napsal osmnáctiletý Vojtěch Adamčík z Českých Budějovic, texty Filip Šinkner a mistři zvuku Českého rozhlasu České Budějovice natočili hudební podkresy s orchestrem Jihočeské filharmonie.

V ranním vysílání Českého rozhlasu České Budějovice se samozřejmě každý den dozvíte to nejzajímavější a nejdůležitější, co výstava Hobby nabízí. Připravujeme pro posluchače také podrobné zpravodajství a pravidelné dopravní informace.

Těšíme se na vás na českobudějovickém výstavišti nebo živě na frekvencích Českého rozhlasu České Budějovice – 106,4 MHz pro jižní Čechy, 103,9 MHz pro Táborsko, 88,2 MHz pro Slavonicko a Dačicko – anebo na internetu budejovice.rozhlas.cz.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online