ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6889 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výsledky soutěže Křížem krajem 3.9.2010

0 Redakce PLAY.CZ 3.9.2010

Dnes v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků velké letní turistické soutěže s názvem KŘÍŽEM KRAJEM. Prvních dvacet soutěžících získaly zájezdy, horská kola, outdoorové vybavení a další atraktivní ceny.

6. ročník soutěže KŘÍŽEM KRAJEM proběhl během prázdninových měsíců, od 1.7 do 31.8. Letošní soutěžní karta zavedla účastníky na dvanáct zajímavých míst Moravskoslezského kraje – na beskydské vrcholy, do zámků, na hrad i do rodinného pivovaru ve Vojkovicích. Z těchto cílových míst soutěžící sbírali razítka do soutěžní karty a zároveň odpovídali na dvanáct otázek, které se týkaly těchto cílů.

„Celkem nám přišlo 1 652 soutěžních karet, což je o 130 karet více než loni. Kromě šesti karet měli ostatní karty všechna razítka i správné odpovědi a tak jsme museli rozhodnout o pořadí prvních dvaceti výherců podle tipovací otázky. Pořadí vítězů a další porobnosti k vyhodnocení soutěže se její účastnici dozví z našich internetových stránek www.ostrava.rozhlas.cz,“ uvádí Marcela Cisovská z produkčního týmu soutěže Křížem krajem.
Vítězem se stal Jakub Vosáhlo z Uherského Ostrohu. Ten tipoval, že v archívu Českého rozhlasu Ostrava je uloženo 8 479 hodin vlastních zvukových nahrávek. Správná odpověď byla 8 449,7 hodin. Měl nejbližší tip ze všech a spletl se pouze o +29,3 hodin. Získal all inclusive letecký zájezd na Krétu do hotelu Lito, digitální fotoaparát Olympus, gril, encyklopedii, piknikovou sadu, termohrnek, předplatné časopisu Turista, ski-pass do Ski areálu Mosty u Jablunkova a 15 litrový sud piva z Pivovaru u Koníčka.

Jaké další výhry si výherci mezi sebou rozdělí? „Letos jsme pro ně nachystali velmi atraktivní mix cen např. zájezdy do maďarských lázní Harkány nebo do rakouského penzionu Zellerhof u jezera Lunz am See. Dále jsou to tři horská kola značky 4EVER dle vlastního výběru, cyklistické doplňky, encyklopedie, stany, grily, nord-walking hole, outdoorové vybavení a spoustu dalších zajímavých cen,“ řekl Daniel Martínek z marketingového oddělení Českého rozhlasu Ostrava.

Vyhlášení výsledků proběhlo ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava v pořadu Křížem krajem v 9.30 hodin v pátek 3. září na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM a také na internetové adrese: www.rozhlas.cz/zive.

Poslouchejte ČRo Ostrava online