ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11053 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyhrajte lístky na koncert Iron Maiden

0 Redakce 14.5.2007

Stále netrpělivě čekáme na rozhodnutí členů a managementu Iron Maiden, která ze tří kapel (Gate Crasher, Rimortis, Witch Hammer) se stane předskokanem na ostravském koncertu. Napětí stoupá, nervozita vrcholí! Nejen průběžné informace o hledání předkapely, ale i velmi zajímavé vzpomínky starých rockových pardálů na jejich zážitky z koncertů „Železné panny“, najdete na www.metalhey.com.

Lístky na koncerty Kabátů v Ostravě i v Brně jsou rozdány a teď už se vrhneme na vrchol letošní hudební sezony. Od pondělka po dobu dvou týdnů budeme zkoušet znalosti posluchačů Radia Hey Ostrava a Brno, budeme testovat, jak dobře znají muziku svých oblíbenců. Každý den krátká a zapeklitá ukázka ze známého songu Iron Maiden a bude na opravdových fanoušcích, aby poznali, o kterou nahrávku se jedná. Její název potom pošlou na číslo 900 90 09 (sms formát RadioHey Ironmaiden název skladby) a budou čekat, jestli se právě na ně usměje štěstí a dostanou od nás dva lístky na tento výjimečný koncert.

Ale ne všem se chce čekat na začátek června a ne každý je skalním fanouškem heavy metalu. Pro příznivce mistrovské kytarové hry jsou na Radiu Hey Ostrava a Brno přichystány vstupenky na koncert kytarového mága Paula Gilberta. Ten se odehraje v Praze už 21. května a tucet šťastlivců si bude moct vychutnat hru mistra, který se po hraní v kapelách Racer X nebo Mr. Big přidal k projektu G3 legendárního Joe Satrianiho.

Sezona letních festivalů a akcí pod širým nebem se pomalu rozbíhá – sklizeň lístků na ně začíná na Radiu Hey Ostrava a Brno už tento týden a hned tak rozhodně neskončí!

Poslouchejte Radio Hey online