ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29708 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyhrajte dovolenou s Madonnou!

0 Redakce 4.9.2008

Posluchači Radia Čas mají od začátku září jedinečnou příležitost vyhrát jednu z nejlepších cen českého éteru. Až do 14. září mohou soutěžit o Dovolenou s Madonnou, Radiem Čas a Kovotourem Plus. 10 lidí si může užít báječnou leteckou dovolenou v Černé Hoře, spojenou s koncertem Madonny. Královna světového popu vystoupí 25. září 2008 na Jaz Beach v Budvě v rámci své nejnovější Sticky & Sweet Tour.

Každý den se ve vysílání Radia Čas pokusí tři zaregistrovaní posluchači odhadnout přesný okamžik startu „rádiového letadla“, které míří do Černé Hory. Na každého čeká zvuk startujícího letadla, pokaždé jinak dlouhý. Úkolem soutěžícího je trefit se do okamžiku, kdy se stroj „odlepí“ od země. Pokud posluchač start letadla zmešká, soutěžní kolo končí. Případě, že zavelí „stop“ příliš brzy, moderátor spustí odpočet do skutečného startu. Výsledné číslo odpočtu se pak automaticky promění v trestné body pro soutěžícího. Posluchači, kteří jich budou mít nejméně, nejlépe žádný, odletí na Dovolenou s Madonnou. Výsledky hry budou na Radiu Čas vyhlášeny 15. září 2008 po 13. hodině.

Technické informace:
Do hry se lze zaregistrovat SMS zprávou ve tvaru:
CAS (mezera) MADONNA (mezera) JMENO PRIJMENI, MESTO
Hotovou SMS je potřeba odeslat na 900 09 10.
Cena jedné sms je 10 korun, technicky zajišťuje MobilBonus, s.r.o.
Soutěž se řídí herním řádem: http://www.casradio.cz/show.php?kat=zprava&cislo=1219410374&mesto=

Radio Čas je trvale nejposlouchanějším moravským regionálním rádiem. Krátce po zahájení vysílání v roce 1998 vsadilo na pohodové české písničky, které všichni dobře znají, a slaví obrovské úspěchy napříč generacemi. Alespoň jednou týdně si Radio Čas naladí 368.000 posluchačů*. Stanice vysílá v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Během léta rádio rozšířilo oblast pokrytí signálem. Olomoucké radio Čas mohou posluchači nově naladit na Jesenicku (91.7 FM) a Mohelnicku (103.1 FM). Zlínské radio Čas nově pokrývá Luhačovice (93.8 FM), Valašské Klobouky (91.1 FM), Kroměříž (96.4 FM) a Vyškov (95.8 FM).

Více informací najdete na www.casradio.cz, od 8.9.2008 v nové podobě.

Poslouchejte radio Cas online