ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27047 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyhrajte certifikát do aquaparku. S Frekvencí 1.

0 Redakce PLAY.CZ 30.3.2009

Jak se zbavit jarní únavy? S Frekvencí 1 a intenzivním zážitkem v moderním aquaparku…

Přihlaste se tento týden (od pondělí 30. 3 do neděle 5. 4.) na stránkách www.frekvence1.cz v rubrice Soutěže a můžete se těšit třeba na parní lázeň s exkluzivním jílovým zábalem.

Jenže, to není všechno. Protože na výherce čeká celý dárkový certifikát v hodnotě 6.500,- Kč pro dvě osoby do luxusního SPA Aquapalace v Praze-Čestlicích. A není to jenom o plavání a potápění, ale také o romantické večeři, sklence sektu a lahodných jahodách, voňavé masáži a relaxaci.

A nesoutěží se jenom na webu. Další možností je vyhrát přímo ve vysílání – v Tajné lásce Jitky Asterové. Máte nějakou tajnou lásku, nějaký problém, který potřebujete pomoct vyřešit? Tak neváhejte, přihlaste se na www.frekvence1.cz (přes profil Jitky Asterové) a můžete se udobřovat (nebo seznamovat) ve vířivce.

Co Tajná láska obnáší, se dozvíte v pořadu Sexy život Jitky Asterové, který si můžete naladit každý všední den na Frekvenci 1 od 10. do 12. hodiny. A nebo si poslechněte archivní rozhovory – také na webu v rubrice Zábava, Audio.

Poslouchejte radio Frekvence 1 online