ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24545 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyhlášení výherců turistické soutěže Křížem krajem 2014

0 Redakce PLAY.CZ 4.9.2014

Dnes v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc proběhlo vyhlášení vítězů letní turistické soutěže Křížem krajem. Z výhry prvního místa se raduje Petr Chrástecký z Kunína. Následujících devět výherců si mezi sebou rozdělí další atraktivní ceny.

Během prázdninových měsíců pořádala studia Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc již 9. ročník turistické soutěže KŘÍŽEM KRAJEM. Posluchači Českého rozhlasu Ostrava tak zdolávali nejen turisticky zajímavá místa ve svém kraji, ale i v Olomouckém. Celkem těchto míst bylo osm. Z cílových míst soutěžící sbírali razítka do soutěžní karty a zároveň odpovídali na otázky, které se týkaly těchto cílů.

„Celkem do obou regionálních stanic Českého rozhlasu přišlo 709 soutěžních karet. Téměř všechny splnily podmínku zisku razítka z cílových míst i správné odpovědi a tak jsme museli rozhodnout o pořadí výherců podle tipovací otázky. Jména a pořadí vítězů a další porobnosti k vyhodnocení soutěže lze najít na naší internetové stránce www.ostrava.rozhlas.cz,“ řekl Daniel Martínek za produkční tým soutěže.

Absolutním vítězem se stal Petr Chrástecký z Kunína. První místo získal díky nejpřesnější odpovědi na tipovací otázku. V tipovací otázce totiž měli soutěžící odpovědět, kolik funkčních mikrofonů používá a vlastní ostravské a olomoucké studio Českého rozhlasu. Správná odpověď je 220 mikrofonů. Petr Chrástecký si tipl právě číslo 220. Jako vítěz soutěže získal poukaz na třídenní ubytování v Lázních Luhačovice s polopenzí pro dvě osoby a mix reklamních předmětů obou studií Českého rozhlasu.

„Zbylých devět vítězů si mezi sebou rozdělí ještě tyto ceny – poukázky na odběr horských kol 4EVER, poukaz na pobyt v Penzionu Sluníčko v Beskydech, digitální fotoaparát, elektroniku, domácí spotřebiče, reklamní předměty Českého rozhlasu a další zajímavé ceny,“ doplnil Daniel Martínek.

Vyhlášení výsledků proběhlo v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava a Českého rozhlasu Olomouc ve čtvrtek 4. září. Bližší informace ohledně vyhodnocení soutěže a předání výher zjistí soutěžící na internetových stránkách www.ostrava.rozhlas.cz.

 

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online