ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26044 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vstupenka na Led Zeppelin na Beatu!!!

0 Redakce 21.11.2007

Jako jedinému rádiu v ČR se povedlo získat vstupenku pro svého posluchače na zcela vyprodaný koncert Led Zeppelin v Londýně.

A teď co tím? O vstupenku budeme soutěžit. Jak? Klíčem k zapojení do soutěže bude, jako vždy, pečlivý poslech Beatu.

Pravidla zde:

V okamžik, kdy zaslechnete po 26.11.2007 ve vysílání Beatu pecku od Led Zeppelin, máte čas do konce písně napsat na 724 58 58 58 její název. Moderátor pak podle předem ohlášeného klíče – např:“… dnes je 29. listopad, tak vybírám 29. SMS..“ zavolá zpět na číslo, ze kterého dorazila v daném pořadí správná odpověď. Nebude-li dotyčný k zastižení, voláme na číslo v pořadí následující. Soutěžící pak bude mít možnost pokládat otázky arbitrovi sedícímu ve studiu tak, aby odhalil přesné místo uložení vstupenky. Otázky musí být kladeny tak, aby na ně bylo možno bez pochybností odpovědět pouze ANO nebo NE. Bude – li arbitrova odpověď ANO, má soutěžící možnost položit další otázku a tak se postupně dopracovat třeba až přímo k cíli, odpoví-li arbitr NE, znamená to ukončení telefonátu. V případě pochybností má arbitr možnost otázku odmítnout a nechat položit novou. Nikdo ale neodejde ze soutěže s prázdnou! Všichni chceme vidět a slyšet Led Zeppelin! Proto jsme připravili na den skutečného koncertu, tedy 10.12. 2007 promítání DVD Led Zeppelin v kině Aero (Biskupcova 31, Praha 3). Každý ze soutěžících automaticky získá 2 vstupenky na toto představení. K mání budou ještě speciální bonusy – někteří ze soutěžících získají aktuální novinky od Led Zeppelin – remastrované CD The Song Remains The Same nebo 2CD The Mothership. Ufff, tak to bude mazec! Takže: začínáme 26.11. a držíme všem palce, při hledání JEDINÉ VSTUPENKY NA KONCERT LED ZEPPELIN konaný 10.12.2007 v Londýnské O2 Aréně. Výherce, který odhalí přesné místo jejího uložení získá nejen tuto vstupenku, ale i zpáteční letenku do Londýna a ubytování na noc v Londýně!

Pusťme se společně do toho! Čekají nás dny s Led Zeppelin na Beatu.

P.S.: Kdo by si chtěl stáhnout zvonění Led Zeppelin do svého telefonu, tak může zde a kdo si chce koupit nahrávky Led Zeppelin digitálně, tak může tady.

Poslouchejte Beat online