ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4731 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Voxel představí svůj motýlí efekt ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

Zpěvák a multiinstrumentalista Václav Lebeda, alias Voxel, představí v úterý 17. května svou autorskou muziku v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Koncert v přímém přenosu za účasti publika začne v 18:00 hodin.

Kopřivnický rodák Václav Lebeda, alias Voxel, zkoušel štěstí v různých pěveckých soutěžích. Přišel na to, že v dnešní době internetových médií a sociálních sítí může oslovit své posluchače přímo. Voxelovi se na síti podařilo díky několika chytlavým hitům během pár měsíců získat velkou základnu fanoušků. V roce 2012 zabodoval s přelomovým hitem „V síti“, který otextoval Xindl X. V roce 2013 získal cenu Objev roku hudebních cen televize Óčko a v roce 2014 se stal Hvězdou internetu s písní V naší ulici v anketě Český slavík Mattoni.

Z poloviny elektro popový debut All Boom! z roku 2014 byl především shrnutím jeho dosavadní tvorby. S tanečními písněmi na prvotině se nyní již neztotožňuje. Přestal hrát s DJ a dnes vystupuje akusticky. To potvrzuje na druhé desce s názvem Motýlí efekt, na které je výhradním autorem hudby ke všem písním. „Říká se, že když motýl na jedné straně světa mávne křídly, na druhé straně to způsobí hurikán. Zprvu mi to vůbec nedávalo smysl, ale postupem času si čím dál víc uvědomuji, co za těmito slovy vězí,” vysvětluje Voxel název Motýlí efekt.

Jak působí motýlí efekt od Voxela zjistí návštěvníci na koncertě i posluchači u rádií. Ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava vystoupí Voxel v úterý 17. května od 18:00 hodin. Koncert vysílaný první hodinu v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude zároveň ze Studia 1 živě přenášen na oficiálním YouTube kanále Českého rozhlasu.

Vstupenky v hodnotě 99,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu.

Poslouchejte ČRo Ostrava online