ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20904 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Víme kdo získal nejvíce hlasů

0 Redakce 7.5.2007

Je vybráno! Přes 8 000 sms, které přišly v průběhu dubna do Radia Hey ukázalo,že fandové poctivého rocku dokážou pomoci svým oblíbeným domácím kapelám k jedinečné možnosti zahrát si na ostravských Bazalech jako předskokan legendárních Iron Maiden.

Z celkem patnácti kapel si velmi pečlivě vybírali a nakonec i vybrali – 3 nejlepší, s největším počtem obdržených hlasů, s největší fanouškovskou základnou mezi posluchači Radia Hey Ostrava a Brno.

A které nahrávky tedy putují ke členům kapely Iron Maiden? Koho budou v následujících dnech Bruce Dickinson a spol. poslouchat a komu dají šanci splnit si svůj muzikantský sen?

Gate Crasher, Rimortis a Witch Hammer – tyto tři kapely získaly nejvíc hlasů. Každá je jiná, každá hraje jiný styl muziky. Teď už jde jen o to, která z nich nejvíc osloví pány muzikanty ze „železné panny“.

Gratulujeme a přejeme: Zlom vaz! Všem třem.

Jakmile budeme znát rozhodnutí Iron Maiden, které očekáváme během několika málo dní, dáme ihned vědět nejen vítězné kapele, ale hlavně posluchačům, kteří této záležitosti poctivě věnovali spoustu času.

Poslouchejte Radio Hey online