ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6061 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Videozáznam BOMTON CUP VIADERM

0 Redakce 23.10.2007

Bomton studia a Viaderm uvádí 5. ročník mezinárodní soutěže o nejlepší změnu image BOMTON CUP VIADERM.

Podívejte se na videozáznam

Společenská událost, která si za dobu své existence získala značné renomé nejen v profesionální branži. Pořadatel se snaží o vybudování tradice, která oslovuje nejen odbornou, ale především širokou veřejnost. Snad každý člověk se totiž čas od času dostává do situace, kdy není spokojen s tím, jak vypadá. Touží po změně, jen neví jak na to. Šancí může být právě tato soutěž.
Soutěžní týmy kadeřníků a vizážistů předvádí své umění nikoliv na profesionálních modelkách, nýbrž na obyčejných ženách, které se každoročně hlásí na základě mediální výzvy. V každém kole se tým sžívá s jinou modelkou proto, aby dokázal, že neexistuje tvář, se kterou by si neporadil. Stejně jako v běžné praxi se i v této soutěži tým snaží o vyladění image tak, aby slušela a byla slučitelná s každodenním životem.
O postupu těch nejlepších rozhoduje porota, složená z osobností, které dosáhly úspěchu v profesních oborech blízkých kráse.

Každoročně se do výběrového kola soutěže hlásí více než dvě stovky zájemců o titul nejlepšího „imagemakera“ a porotci vybírají do finále pouze dvanáctku nejzdařilejších proměn. O třináctém finalistovi a nakonec i o vítězi kategorie Cena diváků rozhoduje veřejnost svým SMS hlasováním.
Soutěž vrcholí velkou finálovou show, která je vždy pojata jako atraktivní podívaná plná nejnovějších trendů a stylů nejen módních, ale i tanečních a hudebních.

www.bomtoncup.cz