ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11846 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Videojukebox Radia Wave

0 Redakce PLAY.CZ 27.1.2010

Neměli jste možnost shlédnout koncert vaší oblíbené skupiny v rámci řady Radio Wave Live Sessions přímo na místě? Nesledovali jste ani náš internetový přímý přenos? Nová webová aplikace videojukebox vám nyní na adrese www.wave.cz/koncert umožní vidět a slyšet kompletní záznamy koncertů.

Vyberte ze seznamu název skupiny, klikněte na odkaz a pak už si v pohodlí domova vychutnejte hodinový záznamu exkluzivního koncertu z řady Radio Wave Live Sessions, která představuje talenty i zavedená jména převážně domácí alternativní scény. Jako bonus pak můžete shlédnout také videoreportáž ze zákulisí koncertu.

Videojukebox na www.wave.cz/koncert!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online