ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23882 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Videofilm z „Lázní šesti smyslů“

0 Redakce 5.5.2008

Asklepion otevřel pro všechny lázeňské hosty další pobočku v hotelu Kolonáda v Karlových Varech!

Léčebný systém prověřený staletou tradicí lázeňství dostává v pobočce Asklepionu v hotelu Kolonáda nový řád a smysl. Díky nejnovějším poznatkům medicíny je pro klienty zpracována unikátní koncepce lázeňských služeb, v níž se jim dostává komplexní péče indikované přímo k řešení jejich problémů. Asklepion přináší pomoc s obtížemi pohybového a kardiovaskulárního aparátu, lymfatického a dýchacího systému, dermatologické problémy, problémy trávicího traktu a nervového systému, urogenitálního traktu aj. Nabízíme speciální programy detoxikace, redukce nadváhy, relaxace nebo například krásy a vitality.

SPA CAPSULENespornou výhodou pak je exkluzivní postavení Asklepionu jako leadera laserové a estetické medicíny v českých lázních. Díky němu mohou klienti kombinovat SPA péči se službami a ošetřením v největším laserovém centru ve Střední Evropě v hotelu Bristol a současně konzultovat své problémy s dalšími specialisty estetické medicíny z oborů dermatologie, plastické chirurgie, stomatologie či gynekologie
Více než desetileté zkušenosti Asklepionu s náročnou mezinárodní klientelou poboček v západočeských lázních a sledování trendů v medicínské péči a SPA službách nejvýznamnějších světových lázní přivedly Asklepion na myšlenku soustředit se na ty medicínské obory a služby, které nejvíce odpovídají mezinárodním trendům ve vývoji lázeňství. V nově vybudovaném centru Asklepion v hotelu Kolonáda v Karlových Varech je každému klientovi poskytnuta individuální medicínská péče. Na jejím podkladu je sestaven úzce specializovaný léčebný program, který vede k odstranění či zmírnění potíží, se kterými klient do lázní přijíždí. Čas strávený v lázních tak maximálně využívá k regeneraci organismu či k důkladnému odpočinku a relaxaci těla i mysli, ale také k řešení dlouhodobě odkládaných či vědomě potlačovaných zdravotních obtíží. Komplexní služby Asklepionu nabízejí možnost řešit v průběhu lázeňského pobytu také problémy estetické, související s věkem či vrozeným fyzickým omezením.

Videofilm najdete na www.medictv.cz