Seznam stylů

Seznam krajů

Video z Dakaru 2005 – ohlédnutí za rallye

0 Redakce 24.1.2005

Pokud jste sledovali průběh letošního ročníku rallye Dakar, bude Vás možná zajímat jak to vypadalo na v africké poušti, ale také v cíli závodu. Video pro nás natočil tým Press caru, který dodával zpravodajství pro Atlas.cz. Můžete se podívat na záběry ze dvou etap a také na Ivoše Kaštana v cíli.{mosimage}

Dakar 2005 byl obzvláště těžký, k čemuž přispělo i špatné počasí včetně písečných bouří. Spousta závodníků do cíle nedojela, bohužel někteří už závodit nebudou nikdy. Z našich posádek kamionů také nedojela žádná. Ale přesto jeden český účastník do vytouženého cíle rallye dojel a to v nejtežší motocyklistické kategorii. Ivo Kaštan na motocyklu KTM 450 ccm projel cílem v senegalské metropoli na 38. místě, pátém ve své třídě. Také podle jeho názoru byla letošní soutěž jedna z nejdrsnějších a nejtragičtějších. My Vám nyní přinášíme krátké vidozáznamy z rallye od týmu Press caru, ve kterém byla i Vierka Kaštanová, která svého manžela v průbehu závodu podporovala. Děkujeme Vierce a Standovi Berkovcovi za zpravodajství a fotografie z průběhu zvodu, které pro Atlas.cz připravovali, a které si můžete přečíst na http://zpravy.atlas.cz/dakar.