ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5749 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Video o revoluční metodě Endotine

0 Redakce 10.6.2008

Novinka www.medictv.cz – videoseriál o revoluční metodě Endotine, novém způsobu napínání čela, obličeje a krku, tentokrát I. část – krk

Oblast krku stárne rychle a prozrazuje věk. Dnes už není nutné podstupovat poměrně náročný klasický lifting, který je účinný, ale doba hojení je dlouhá.
Nový způsob napínání čela celého obličeje a krku je Endotine. Tuto revoluční metodu v estetické medicíně provádí zatím jako jediný Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny.

Metoda Ribbon Lift k napínání tkání umožňuje zafixovat struktury krku a spodních částí tváří v nové, mladistvé pozici. Endotine Ribbon je tenký proužek ohebného materiálu, na jehož povrchu jsou háčky, na které se tkáň zavěsí. Později (do 3-6 měsíců) se tento materiál přirozenou cestou vstřebá a je nahrazen vazivovou tkání, která udržuje původní efekt Endotinu po mnoho let.

Více na videu na www.medictv.cz, sekce novinky. Na konzultaci k ošetření se můžete objednávat na oddělení ambulance Asklepionu – Kliniky a institutu estetické medicíny na tel. č. 234 716 300.