ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5649 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Veřejná nahrávka magazínu Zdravíčko s trojicí předních jihočeských lékařů

0 Redakce PLAY.CZ 10.10.2016

To se tak jednou sejdou ortoped, psychiatr a záchranář v Českém rozhlase České Budějovice. Ano, konkrétně ve středu 12. října v 19 hodin ve studiovém sále v ulici U Tří lvů 1 při veřejné nahrávce magazínu Zdravíčko. Hosty moderátorky Evy Kadlčákové budou lékaři Zdeněk Krátký, Jan Tuček a Marek Slabý.

Zajímá vás, jaké situace lékaři řeší se svými pacienty a co dělají ve volném čase? Ortoped Zdeněk Krátký se věnuje například hudbě a divadlu, psychiatr Jan Tuček relaxuje při práci se dřevem nebo pěstování kaktusů a záchranář Marek Slabý rád maluje, sochaří a leští kapoty automobilovým veteránům.

Jak upozorňuje moderátorka Zdravíčka Eva Kadlčáková, Český rozhlas České Budějovice se dlouhodobě snaží přilákat veřejnost do své budovy: „Chceme mít nejenom své posluchače, ale i své diváky. Nebo nejlépe obojí v jednom. Takovým počinem bude i Zdravíčko Live, jak pořadu pracovně říkáme. Sejdeme se s našimi posluchači i respondenty osobně a užijeme si nevšední večer.

sef-jihoceskych-zachranaru-marek-slaby-je-znamy-take-jako-milovnik-historickych-vozu-do-jeho-sbirky-patri-i-sanitka-z-roku-1965Povídání se třemi doktory okoření společenský “výběr z hroznů” Nezmarů – uskupení Restaurační kvartet, ve kterém poznáte Nezmary Pavla Zajíce a Jima Drengubáka, na mandolínu si s nimi zahraje Petr Novák, na banjo Vladimír Šamalík a jako host si za klávesy stoupne lékař Zdeněk Krátký.

V běžném vysílání Zdravíčka poznáváme lékaře jen z pracovní stránky, teď budeme mít možnost povídat si s nimi o čemkoli. A abychom imitovali rozhlasový formát, bude se na pódiu našeho studiového sálu i hrát. Přičemž spojovacím článkem je lékař pianista. Moc se těším, a to i na publikum, protože bez něj by to nebylo ono,“ doplňuje Eva Kadlčáková.

Přijďte si užít pohodový večer v dobré společnosti do Českého rozhlasu České Budějovice. O zdraví vážně i nevážně ve středu 12. října od 19 hodin s moderátorkou Evou Kadlčákovou.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online