ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5096 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velikonoční stotisícová prémie Haló, tady Impulsovi!

1 Redakce PLAY.CZ 22.3.2013

V pátek 29. března se bude na Rádiu Impuls hrát o speciální Velikonoční prémii 100.000,- Kč. Prémie je součástí hry Haló, tady Impulsovi o Villu Gratis za 3 miliony, kterou stanice odstartovala na začátku března.

Oblíbená hra nejposlouchanějšího ranního vysílání v českém éteru “Haló, tady Impulsovi” zařadila tuto prémii jako dárek k svátkům jara, k Velikonocům. Pro mimořádnou výhru stačí, aby se v tento den přihlášený posluchač ohlásil heslem „Haló, tady Impulsovi“. Automaticky získává nejen stávající jackpot, ale také Velikonoční prémii. Pokud odpoví na následující vědomostní otázku správně, může jackpot ještě zdvojnásobit.

Ranní tým vysílá každý všední den od 5 do 9 hodin pod vedením Jitky Vlkové a Honzy Daňka. Jejich pořad je dlouhodobě nejúspěšnějším programovým prvkem Rádia Impuls. Pozitivní hodnocení od svých posluchačů získává zejména telefonická hra Haló, tady Impulsovi a to i po devíti letech své existence na vlnách rádia.

Registrace do hry probíhá prostřednictvím SMS ve tvaru: Impulsovi mezera příjmení a telefon na číslo 900 22 30, nebo na stránkách www.impuls.cz.

Spoluorganizátorem hry o Villu Gratis je WOOD SYSTÉM, dodavatel dřevostaveb na míru a na klíč.

Poslouchejte radio Impuls online