ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18304 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velikonoční bitka na Evropě 2

0 Redakce PLAY.CZ 29.3.2012

Rádio Evropa 2 uvádí další ze svých legendárních on-line her, tentokrát u příležitosti blížících se Velikonoc

V pořadí třináctou a druhou velikonoční hru uvedla Evropa 2 v pondělí 26. 3. Známí moderátoři Evropy 2 Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Lucie Šilhánová, Pavel Cejnar, Libor Bouček a Iva Vavřínová se snaží ve vajíčkové bitvě zneškodnit všechny pohádkové postavičky. Žádný hod se neobejde bez jejich hlášek. Množství vajíček-munice je omezené a čas od času se musí doplnit. Navíc se na hrací ploše příležitostně objevují bonusy usnadňující hru. Postavičky známých moderátorů se jednoduše ovládají pomocí myši.

„Doufám, že se naše nová velikonoční hra bude fanouškům Evropy 2 zamlouvat a zpříjemní jejich sváteční čas. Letos si kromě klasických zvyků můžou vyzkoušet i novou disciplínu – hod vajíčkem. Třeba se hráčům natolik zalíbí, že se z ní stane novodobá velikonoční tradice,“ říká Jitka Augustinová, ředitelka Evropy 2.

Hra byla vyvinuta in house ve spolupráci s Handjoy.cz.

Online hru mohou hráči najít na webových stránkách Evropy 2 – www.evropa2.cz.

Milovníci internetových gamesek najdou na webových stránkách Evropy 2 portál s desítkami her od akčních her, přes logické, sportovní, závodní nebo strategie. Mezi nejoblíbenější hry patří Radio Tycoon, kterou Evropa 2 představila vloni září. Radio Tycoon si zahrálo více než 77 000 tisíc hráčů.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online