ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26251 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vánoční song Evropy 2 aspiruje na internetovou bombu konce roku!

0 Redakce PLAY.CZ 5.12.2014

Aktuální vánoční song rádia Evropa 2 je na světě a přestože mají rádioví profesionálové s jeho přípravou letitou zkušenost, klip plný vtipných a parodických momentů patří k tomu nejlepšímu, co je možné mezi videi s vánoční tématikou najít. Režie, texty, výprava a v neposlední řadě hvězdné obsazení dělají z tohoto klipu počin, který by se mohl zařadit mezi nejlepší zábavná videa roku

Chytlavou melodii zajistil hit Thrift Shop (Macklemore & Ryan Lewis feat. Wanz) a autorem českého textu je překvapivý talent Jindra Ekl, který moderuje Víkendovou ranní show a Odpolední show na Evropě 2.

Vánoční song měl audio premiéru v pondělní Ranní show, klip byl slavnostně představený dnes.

„Natáčení bylo občas docela napínavé. V jednu chvíli jsme třeba točili taneční scénku ve studiu během vysílání. Bylo nás tam asi dvacet plus štáb a Leoš a já jsme odbíhali k mikrofonu na mluvené vstupy. Spousta věcí vznikla spontánně poté, co se zapnula kamera a myslím, že je vidět, že jsme se u toho dost bavili,“ říká Patrik Hezucký, moderátor Ranní show.

„Jsem ráda, že se podařilo do vánočního videa obsadit všechny moderátory rádia Evropa 2. Chci ještě poděkovat celému štábu, který na něm pracoval. Je radost pracovat s nejlepšími lidmi z oboru. Výsledek můžete posoudit sami. Pro mě je to zatím nejpovedenější klip, který Evropa 2 představila,“ dodává ředitelka rádia Evropa 2 a Europa 2 Jitka Fürst.

Kromě všech moderátorů rádia Evropa 2 včetně jeho největších hvězd jako je Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Zorka Hejdová či Pavel Cejnar se v klipu objevují i aktuální hvězdy showbyznysu – kuchař a hvězda TV Nova Láďa Hruška, režisér a komik Jakub Kohák, či známý novinář a enfant terrible českého bulváru Pavel Novotný nečekaně v roli Santa Clause. A možná se v klipu objevila i jedna z největších DJských legend David Guetta.

Podívejte se a bavte aktuálním vánočním songem Evropy 2: https://www.youtube.com/watch?v=I370Xvt98E8

Foto: www.uschovna.cz/zasilka/CFJJ9Z6AYT8XVVXZ-9IP

Kamera, střih: Martin Linhart (marty68)

Režie: Michal Kavalčík (Ruda z Ostravy)

Text: Jindřich Ekl

Připomeňte si vánoční hymnu z roku 2011, která  má  přes 1,5 miliónu zhlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=_EADQtIkOXE

Veselé Vánoce přeje Evropa 2!

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online