ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15417 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vánoce za 50 tisíc Radia Kroměříž ozdobí zlatý prsten s diamantem

0 Redakce PLAY.CZ 8.12.2013

Radio Kroměříž pro své posluchače připravilo soutěž o ceny za padesát tisíc korun. Spojilo tak blížící se vánoce a první výročí zahájení svého vysílání. Hlavní cenou vánoční hry bude zlatý prsten s diamantem v hodnotě patnácti tisíc korun.

Radio Kroměříž, které si za rok svého působení vybudovalo velkou posluchačskou základnu, zahájilo svou vánoční hru 1. prosince. Mezi desítkami dárků jsou například poukazy na léčebné a kosmetické procedury, do saunového světa, řada praktických dárků do domácnosti nebo wellness pobyt pro dvě osoby.

Vánoční hry se může zúčastnit každý, kdo se zaregistruje prostřednictvím e-mailu. Soutěž potrvá do 22. prosince. Následující den budou mít všichni, kteří se do soutěže zaregistrují, stejnou šanci na získání bonusového dárku v podobě zlatého prstenu s diamantem.

Podrobné informace o vánoční soutěži Radia Kroměříž jsou uveřejněny na stránkách www.RadioKromeriz.cz.

Rádio Kroměříž zahájilo vysílání ve znamení dvanáctek, ve středu 12. 12. 2012 ve 12 hodin a 12 minut. Křtu ambiciózního projektu se zúčastnily známé regionální osobnosti, například finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar zpěvačka Alžběta Kolečkářová, kroměřížská rodačka a propagátorka fitness Hanka Kynychová či finalisté soutěže Česko Slovensko má talent, holešovská skupina Segment.

Rádio Kroměříž úspěšně vyplňuje mezeru na místním mediálním trhu. „Našemu regionu se ostatní rozhlasové stanice věnují jen okrajově, my našim posluchačům nabízíme, troufám si říct, kompletní informace jak z hlediska zpravodajského, tak kulturně společenského,“ vyzdvihuje přednosti nové stanice vedoucí programu Miroslav Karásek.

„Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, kulturními institucemi, sportovními kluby, s policií, hasiči i záchrannou službou, a velmi operativně a rychle informujeme o aktuálním dění na Kroměřížsku nejen ve vysílání, ale i prostřednictvím sociálních sítí,“ dodává Karásek.

Radio Kroměříž má na Facebooku téměř tři tisíce přátel, některé dokonce ze zahraničí. „Naši krajánci z Ameriky, Německa, Austrálie, Rakouska a dalších zemí vítají informace ze svého rodného kraje,“ vysvětluje Karásek s tím, že vybrané příspěvky si přečte až deset tisíc lidí. Vysokou návštěvnost mají také internetové stránky rádia. Ty denně navštíví kolem tisíce zájemců o aktuální dění na Kroměřížsku.

Vysílání Radia Kroměříž si mohou posluchači pustit na internetových stránkách www.RadioKromeriz.cz. „Snahou samozřejmě je vysílat také terestricky. Je to však technicky a procedurálně náročné. Děláme vše pro to, abychom co nejdříve umožnili poslech i těm, kteří nás z jakéhokoliv důvodu nemohou poslouchat doma nebo v zaměstnání po internetu,“ uzavírá s nadějí Karásek.

Radio Kroměříž

Poslouchejte Radio Kroměříž online