ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5488 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Václav Marek a jeho Modrá hvězda v sále Českého rozhlasu České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 22.10.2013

Starý dobrý jazz a swing převážně českých autorů z 30. a 40. let minulého století ožije ve čtvrtek 24. října od 19 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Postará se o to akordeonista a kapelník Václav Marek se svým malým orchestrem Blue Star neboli Modrá hvězda, jehož součástí je taktéž dívčí vokální trio.

Blue Star už více než desetiletí patří k elitě české swingové revivalové scény společně s Melody Makers Ondřeje Havelky a The Swings. Má za sebou tři vydařená alba, spoustu koncertů doma i v zahraničí i spolupráci s populárními osobnostmi Jiřím Suchým, Jitkou Molavcovou, Alešem Cibulkou a řadou dalších.

Slunečnice, Dívka v modrém, Říkej mi to prosím potichoučku, Děkuji, bylo to krásné a mnohé jiné české šlágry ze zlatých časů swingů vkusně předvede Václav Marek and his Blue Star v českobudějovickém rozhlasovém studiu. Záznam koncertu budeme vysílat na státní svátek v pondělí 28. října.

Vstup na koncert Václava Marka and his Blue Star ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice je volný, místenky budou k vyzvednutí v rozhlasové recepci hodinu před začátkem koncertu. Kapacita sálu je omezena.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Chvile-rozjimani-Blue-Star1

Poslouchejte ČRo České Budějovice online