ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17282 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Radio 1 On Stage se představí Touch & Go

0 Redakce PLAY.CZ 21.6.2011

V úterý 21. června ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu britské jazz-popové skupiny Touch And Go. Její hit Would You? před dvanácti lety obletěl celý svět a dodnes nezmizel z éteru. V roce 2009 se britský projekt Touch And Go vrátil jako koncertní senzace a v rámci Euroconnections se představil v pražském Paláci Akropolis.

Za Touch And Go stojí významné osobnosti britské populární hudby – skladatel televizních znělek David Lowe, proslulý rozhlasový DJ a žurnalista Charlie Gillett a spoluzakladatel vydavatelství Oval Music Gordon Nelki.

Would You? je inspirováno klasikami latinskoamerického jazzu, z něhož si vypůjčuje bezstarostnou idylickou atmosféru. Výraznou melodii na trumpetu hraje James Lynch, velký talent britského jazzu, který spolupracoval s takovými jmény, jako jsou Missy Elliot, Matthew Herbert Big Band nebo Dizzie Rascal. Majitelkou vokálu je Vanessa Lancaster, někdejší vokalistka Urban Species. Vanessa a David později převzali projekt Touch And Go pod svá křídla, napsali většinu materiálu na album a pod jeho hlavičkou společně s dalšími dvěma muzikanty také koncertují.


Webové stránky Touch And Go: www.touch-and-go.net

ZÁZNAM KONCERTU TOUCH AND GO RADIO 1 ODVYSÍLÁ V ÚTERÝ 21. ČERVNA 2011 VE 22:00 V RÁMCI POŘADU RADIO 1 ON STAGE

V dalších vydáních pořadu Radio 1 On Stage uslyšíte:
5.7.2011 – HIGH TONE (koncert z 26.6.2010, Praha – Cross klub)

http://www.radio1.cz/onstage

Radio 1 – 20 let alternativy bez playlistu

Poslouchejte Radio 1 online